Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkocsi vezető, áruszállító

Referenciaszám: A218981

A Gépkocsi vezető, áruszállító álláshirdetés részletei:

Közétkeztetéssel foglalkozó budapesti székhelyű cégcsoport keres csapatába azonnali munkakezdésre
Gépkocsi vezető, áruszállító munkatársat

Feladatok:
- Partnereink részére napi szállítás,
- Áru kiszállítása megjelölt telephelyek között Budapest és vonzás körében.
- Szolgáltatással összefüggő egyéb árú szállítási, mozgatási, beszerzési feladatok ellátása

Elvárások:
- Szorgalmas, kitartó, magabiztos, terhelhető,
- Minimum B kategóriás jogosítvány,
- Hiteles és meggyőző kommunikációs képesség,
- Hatékony munkavégzés,
- Jó probléma-megoldó képesség.
- Kultúrált megjelenés
- Lojalitás

Előny:
- Több éves vezetési gyakorlat, (legalább 5 év)
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Fizikai és mentális terhelhetőség,
- Pontosság, precizitás.
- Étel kiszállításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Dinamikus csapat
- Kiszámítható munkavégzés
- Stabil hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye: Budapest IV. ill. XVI. kerület

Várjuk fényképes önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével várjuk.

Egyéb adatok: Gépkocsi vezető, áruszállító

Az álláshirdető cég: Budapesti cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika

Jelentkezés az állásra: Gépkocsi vezető, áruszállító