Mutassa meg ismerőseinek:

Telefonos követeléskezelő

Referenciaszám: A218868

A Telefonos követeléskezelő álláshirdetés részletei:

Követeléskezelő cég keres
munkatársat.

Feladatok:
• fizetési elmaradásban lévő ügyfelek felkeresése telefonon
• egyeztetés a hátralék rendezését illetően
• részletfizetési megállapodás elősegítése
• tanácsadás a hátralékkal rendelkező ügyfelek számára
• a hívások adminisztrálása

Elvárások:
• határozott, de udvarias fellépés
• kreatív, találékony, megoldásokat kereső személyiség
• érettségi
• magabiztos Excel-ismeret

Amit kínálunk:
• hosszú távú munkalehetőség
• változatos ügymenetek

Munkavégzés helye:
Budapest, XI. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát

Egyéb adatok: Telefonos követeléskezelő

Az álláshirdető cég: Követeléskezelő cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling

Jelentkezés az állásra: Telefonos követeléskezelő