Mutassa meg ismerőseinek:

TERÜLETI KÉPVISELŐ - BUDAPEST

Referenciaszám: A218866

A TERÜLETI KÉPVISELŐ - BUDAPEST álláshirdetés részletei:

Passion4Work személyzeti tanácsadó cég keres gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. számára munkatársat Budapest és vonzáskörzetére az alábbi pozícióra:

Feladatok:

• Nemzetközi és hazai hálózatok üzleteinek látogatása
• Akciók betárgyalása, rendelések felvétele
• Bolti szintű akciók szervezése
• Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása
• Új vevőkapcsolatok kialakítása
• Adminisztratív feladatok, felmérések végzése

Elvárások:

• Minimum középfokú szakmai végzettség
• Minimum 2 év Tapasztalat FMCG szektorba ital kategóriában
• Hazai lánc régiók korábbi kezelése
• Regionális vevők ismerete
• Területi ismeretek
• Élő kapcsolatrendszer
• Jó kommunikációs készség
• Jó tárgyaló- prezentációs készség
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• Nemzetközi multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat
• Slepptúrás tapasztalat

Amit kínálunk:

• Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
• Kereskedelmi rendszer irányításával járó szakmai kihívás
• Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
• Munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon, számítógép
• Versenyképes jövedelem
• Alapbéren felül teljesítményarányos juttatás (bónusz)

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció pontos megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2015.11.05-ig várjuk a megadott e-mail címre.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Egyéb adatok: TERÜLETI KÉPVISELŐ - BUDAPEST

Az álláshirdető cég: Hell Energy Magyarország Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: TERÜLETI KÉPVISELŐ - BUDAPEST