Mutassa meg ismerőseinek:

Csomagoló

Csomagoló

Referenciaszám: A218831

A Csomagoló álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:
Csomagoló

Feladatok:
• Készáru megfelelő végső göngyölegbe történő elhelyezése és adminisztrálása
• Beérkező áruk, göngyöleg érkeztetése
• Szükséges adminisztráció elvégzése
• Leltározással kapcsolatos feladatok ellátása
• Raktári rend fenntartása

Elvárások:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• 2 műszakos munkavégzés vállalása
• Éleslátás

Amit kínálunk:
• Cafeteria
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Vidékieknek albérlet támogatás

További információk:
Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület, Dunavarsányi Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: Csomagoló

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka