Mutassa meg ismerőseinek:

Gépészmérnök

Referenciaszám: A218805

A Gépészmérnök álláshirdetés részletei:

Kis létszámú (3 fős) ipari gőzrendszerekkel foglalkozó mérnökirodába keresünk gépészmérnök munkatársat.

Főbb feladatok:
• Árajánlatok készítése
• Adott műszaki problémákra javaslatok kidolgozása, a kapcsolódó méretezési feladatok elvégzése, a szükséges berendezések kiválasztása
• Kapcsolattartás partnereinkkel

Elvárások:
• Angol nyelvtudás
• Egyetemi, Főiskolai műszaki végzettség
• Excel, Word, Autocad programok felhasználói szintű használata
• Pontos, precíz munkavégzés

Bővebb tájékoztatás személyes elbeszélgetés alkalmával!
A pályázatokat FÉNYKÉPES önéletrajzzal a megadott e-mail címre várjuk a nettó fizetési igény megjelölésével!

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Egyéb adatok: Gépészmérnök

Az álláshirdető cég: DMS Magyarország Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Mérnök / Műszaki