Mutassa meg ismerőseinek:

Gépgyártás technológus

Referenciaszám: A218692

A Gépgyártás technológus álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Feladatok:
• Gépgyártás technológiák kidolgozása, felügyelete, fejlesztése
• Forgácsoló készülékek tervezésének segítése, peremfeltételek megadása
• Új készülékek beüzemelése, bevezetése a szériagyártásba
• CNC programok készítése
• Új gyártmányok technológiai utasításának készítése, a futó technológiai utasítások felülvizsgálata, aktualizálása
• Műszaki rajz (munkadarab rajz) alapján időkalkuláció készítése
• Gépkarbantartási dokumentációk készítése
• Minőségügyi utasítások alapján különböző termelési dokumentációk készítése
• Forgácsoló szerszámok optimalizálási folyamatainak kidolgozása, kísérletek levezetése

Elvárások:
• Szakirányú felsőfokú végzettség (gépészmérnök)
• Magabiztos, felhasználó szintű számítógépes ismeret
• Legalább 2 éves gépgyártás technológusi tapasztalat
• Alapszintű angol / német nyelvtudás
• Magas fokú problémamegoldó képesség
• Önállóság, pontosság, precizitás, rugalmasság
• Pontos, figyelmes munkavégzés
• Nagysorozatú gyártásban és alumínium forgácsolásban szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria csomag , egészségpénztári hozzájárulás
• Nyelvtanulási lehetőség
• Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: Gépgyártás technológus

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök

Jelentkezés az állásra: Gépgyártás technológus