Mutassa meg ismerőseinek:

Területi képviselő – Vas megye

Referenciaszám: A218653

A Területi képviselő – Vas megye álláshirdetés részletei:

Matusz-Vad Zrt., a HoReCa szektort kiszolgáló, biztos anyagi háttér rendelkező, élelmiszer kereskedelemmel foglalkozó társaság vas megyei területére keresi új munkatársát, csapata bővítése céljából

munkakörbe

Az Ön feladata:
• Termékeink aktív értékesítése
• Vendéglátó ipari partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
• Új partnerek felkutatása és megnyerése
• Termékbemutatók, áruprezentációk szervezése
• A terület értékesítési és árbevétel céljainak teljesítése
• A cég hatékony képviselete

Az Ön profilja:
• Több éves, vendéglátásban szerzett tapasztalat
• Komoly szakmai érdeklődés a gasztronómia iránt
• Határozott kommunikáció, kitűnő prezentációs készség
• Dinamikus, aktív és önálló munkavégzés
• Erős értékesítési és értékteremtési beállítottság
• Szombathelyi, vagy környéki lakhely
• „B” kategóriás jogosítvány, saját gépkocsi

Előnyt jelent:
• Szakács végzettség, több éves séf munkakörben szerzett tapasztalat
• Értékesítési folyamatok ismerete
• Értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Egy piacvezető cég biztonság
• Önálló munkavégzés, változatos munkakör
• Fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, a jelentkezéshez kattintson a következő linkre és töltse ki kérdéssorunkat:
tech.interspeedia.com/jobs/31362.33972.30911.1

Egyéb adatok: Területi képviselő – Vas megye

Az álláshirdető cég: Matusz-Vad Zrt.
A munkavégzés helye: Vas megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Területi képviselő – Vas megye