Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi munkatárs

Referenciaszám: A218612

A Pénzügyi munkatárs álláshirdetés részletei:

Pénzügyi munkatársat keres Ingatlanfejlesztő és -hasznosító cég

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Munkavégzés ideje: 40 óra/hét, napi 8 óra

Munkavégzés kezdete: 2015. október

Feladatok:

Pénzügyi feladatok:
- pénzügyi riportok készítése
- pénzügyi analízisek készítése üzleti tervekhez
- adatbázisok menedzselése
- kinnlevőség kezelése
- biztosítási ügyek menedzselése
- partnerekkel való konzultáció (telefonon és e-mailben)

Ügyfélkapcsolati feladatok:
- szoros együttműködés a kereskedelmi és üzletfejlesztési kollégákkal
- napi szintű kapcsolattartás a pénzügyi osztállyal
- cég partnereivel való napi szintű együttműködés
- panaszok kezelése és proaktív megoldási javaslatok előterjesztése, kivitelezésben való közvetlen részvétel

Adminisztráció
- valamennyi érintett terület adminisztratív teendőinek ellátása

Elvárások:
- Minimum középfokú végzettség
- Gazdasági szakismeret
- Angol nyelv magas fokú ismerete szóban és írásban
- Legalább 3 éves szakmai gyakorlat versenyszférában
- Kiváló számítógépes ismeretek (különösen Excel)
- Strukturált gondolkodásmód és munkavégzés
- Kiváló kommunikációs készség, problémamegoldó szemléletmóddal
- Csapatjátékos

Fényképes magyar ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzokat várjuk a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Pénzügyi munkatárs

Az álláshirdető cég: Ingatlanfejlesztő és -hasznosító
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling