Mutassa meg ismerőseinek:

Raktárbázis asszisztens (részmunkaidő)

Referenciaszám: A218611

A Raktárbázis asszisztens (részmunkaidő) álláshirdetés részletei:

Munkakör: Raktárbázis Asszisztens

Munkavégzés helye: 1097 Budapest, Ecseri út-Gyáli út, Raktárbázis

Munkavégzés ideje: heti 20 óra (napi 4 óra), 9:00-13:00

Munkavégzés
kezdete: 2015. október 15.

Feladatok:

- Kapcsolattartás
(bérlőkkel, alvállalkozókkal, központi irodában dolgozókkal)

- Információ áramoltatás, tájékoztatás
(bérlői igények felvétele, teendő-lista készítése, továbbítása, partnerek tájékoztatása)

- szerelési-kivitelezési munkák szervezése
(jelenlét a telephelyi kivitelezés biztosítására, alvállalkozók munkájának időbeni koordinálása)

- Új ill. potenciális bérlők menedzselése
(koordináció és helyszínbejárás megadott instrukciói alapján, üres helyiségek tisztaságának, rendezettségének ellenőrzése)

- Adminisztratív teendők
(valamennyi érintett terület adminisztratív teendőinek ellátása)

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Számítógépes ismeretek
- Alapszintű angol nyelvtudás
- Megbízható, érett egyéniség
- Jó szervezőkészség
- Jó kommunikációs készség problémamegoldó attitűddel

Fényképes magyar ÉS ANGOL nyelvű önéletrajzokat várjuk a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Raktárbázis asszisztens (részmunkaidő)

Az álláshirdető cég: Ingatlanfejlesztő és -hasznosító
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Alkalmi, időszakos munkák

Jelentkezés az állásra: Raktárbázis asszisztens (részmunkaidő)