Mutassa meg ismerőseinek:

TB ÉS BÉRÜGYI REFERENS

Referenciaszám: A218560

A TB ÉS BÉRÜGYI REFERENS álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.

www.femalk.hu

Főbb feladatok:
• Önálló bérszámfejtési feladatok ellátása
• Munkabérék és egyéb bérjellegű kifizetések (havi-és teljesítménybér, túlóra pótlékok, vasárnapi pótlékok) számfejtése
• Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása
• Kifizetőhelyi nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás
• Belső ellenőrzési feladatok ellátása a szakmai csapatban
• Belső nyilvántartási rendszerek folyamatos karbantartása
• Termelési adminisztrátorokkal, munkavállalókkal való kapcsolattartás

Ideális jelölttel szembeni elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség (TB ügyintéző)
• Minimum 2 év- preferáltan termelő cégnél szerzett- tapasztalat bérszámfejtés területén
• Átfogó Mt. ismeretek, tb- és adójogszabályok ismerete
• Legalább 400 főt meghaladó folyamatos számfejtési tapasztalat
• Excel függvények magas szintű ismerete
• Bérszámfejtő program ismerete (Nexon, ÁLM modul)
• Megbízható precíz munkavégzés
• Jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
• Stabil nagyvállalati háttér
• Fiatalos, lendületes csapatban való munkavégzés

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
Munkaidő: teljes munkaidő 8 órában

Egyéb adatok: TB ÉS BÉRÜGYI REFERENS

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: HR / Bérszámfejtés / Munkaügy

Jelentkezés az állásra: TB ÉS BÉRÜGYI REFERENS