Mutassa meg ismerőseinek:

Üzemvezető

Referenciaszám: A218550

Az Üzemvezető álláshirdetés részletei:

Bútorgyártással foglalkozó elismert vállalat
Üzemvezetőt
keres

Információk a cégről: Megbízónk több mint 20 éve foglalkozik magas minőségű bútorok gyártásával és kereskedelmével. Elismertségüket annak köszönhetik, hogy mindig megbízhatóan, a lehető leggyorsabban reagálva, legjobbat nyújtják vásárlóik számára.

Munkavégzés helye: Csongrád megye, Szeged

Feladatok:
Gyártás koordinálása
Anyaggazdálkodás
Termelői létszám koordinálása
Gépek, eszközök karbantartásának irányítása
Munka és tűzvédelem betartatása
Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Faiparban szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)
B kategóriás jogosítvány
Amit mi kínálunk:
Szakmailag elismert cég
Minőségi termékek
Azonnali betanítás
Stabil vállalati háttér
Jó csapatszellem
Fejlődési lehetőség

Egyéb adatok: Üzemvezető

Az álláshirdető cég: Exelect Hungary
A munkavégzés helye: Csongrád megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés / Mérnök