Mutassa meg ismerőseinek:

Betanított munkás

Referenciaszám: A218532

A Betanított munkás álláshirdetés részletei:

Az Országos Tisztifőorvosi Hivatal pályázatot hirdet a Beruházási és Üzemeltetési Főosztály Szolgáltatási Osztályra

betanított munkás

munkakör ellátására, a Munka törvénykönyve alapján az alábbiak szerint.

Munkavégzés helye: Országos Tisztifőorvosi Hivatal 1097 Budapest Albert Flórián út 2-6.

Feladatkör:

Belső szállítási, rakodási feladtok, kerti munkák.

Elvárások:

• „B” kategóriás jogosítvány,
• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

• kertészeti gyakorlat

Fényképes önéletrajz, valamint a végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolatait. Legkésőbb a felvételnél 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány bemutatása. Kérjük eljuttatni az Országos Tisztifőorvosi Hivatal Humánpolitikai Főosztályára e-mailen Kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: „betanított munkás”.

Jelentkezési határidő: 2015. október 20.

A munkakör betölthető: elbírálást követően azonnal.

Egyéb adatok: Betanított munkás

Az álláshirdető cég: Országos Tisztifőorvosi Hivatal
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka