Mutassa meg ismerőseinek:

Eladó

Referenciaszám: A218472

Az Eladó álláshirdetés részletei:

Van kereskedelemben, eladásban tapasztalatod?

Szívesen építenéd tovább a karriered Magyarország egyik legnagyobb sport-és divatruházattal foglalkozó kis-és nagykereskedelmi cégénél?

Playersroom, Playmax, Sportfactory üzleteinkbe keresünk azonnali kezdéssel eladó munkatársakat.

A munkakörhöz tartozó feladatok:
• Vásárlók szakszerű és udvarias kiszolgálása
• Munkaterület rendben tartása
• Kasszás teendők ellátása
• Áruátvétel
• Árufeldolgozás

Elvárásaink:
• Minimum középfokú végzettség
• Alapfokú számítógépes ismeretek (Microsoft Office programok)
• Alapfokú angol tudás
• Nagy teherbíró képesség, rugalmasság

Amit kínálunk:
• Karrierlehetőség
• Teljes munkaidő

Fényképes önéletrajzodat a foglalkoztatas @ playersroom.hu címre küldheted, tárgyként tüntesd fel, hogy ,,ELADÓ".

Egyéb adatok: Eladó

Az álláshirdető cég: Szinga Sport Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Kereskedelem