Mutassa meg ismerőseinek:

ÉRTÉKESÍTŐ

Referenciaszám: A218466

Az ÉRTÉKESÍTŐ álláshirdetés részletei:

A Vodafone franchise partnere győri üzleteibe Értékesítőket keresünk

Feladatai:
- Ügyfélkiszolgálás Vodafone partner üzleteinkben, termékek és távközlési szolgáltatások ajánlása, bemutatása, értékesítése,
- ügyfélszolgálati ügyintézés,
- panaszok, reklamációk kezelése,
- szervizes ügyintézés, adminisztráció.

Az ideális jelölt:
- középfokú végzettségű,
- szeret és képes Sokat(!) tanulni,
- jó csapatjátékos,
- van 1-2 év ügyfélszolgálati, értékesítési vagy ügyfélkezelési tapasztalata,
- tud és mer angolul kommunikálni,
- ügyfélcentrikus hozzáállású,
- türelmes, segítőkész, kiváló problémamegoldó!

A mobilkommunikációs piac és termékek ismerete előny!

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet. Kérjük, hogy a tárgy mezőbe tüntesse fel: Értékesítő Győr

Egyéb adatok: ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshirdető cég: Signumnet Kft.
A munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye
Álláskategória: Kereskedelem