Mutassa meg ismerőseinek:

Raktáros

Raktáros

Referenciaszám: A218462

A Raktáros álláshirdetés részletei:

Kecskeméti székhelyű, háztartási vegyi áru és kozmetikai termékeket forgalmazó cég
Raktáros
munkatársat keres
Feladatok:
• Raktári, anyagmozgatási feladatok ellátása
• Árurakodás, áru összekészítés, adminisztráció

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• B kategóriás gépjárművezetői engedély
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Megbízhatóság, precizitás

Előnyök:
• Targoncavezetői jogosítvány

Amit kínálunk:
• Stabil munkahely
• Önálló munkavégzés

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Amennyiben úgy érzed, hogy elvárásainknak megfelelsz, lelkiismeretes vagy, munkádért 100%-ban felelősséget tudsz vállalni, képes vagy a kétirányú kommunikációra és mindeközben fontosak számodra az emberi kapcsolatok, a pozíció megjelölésével küldd el már most fényképes önéletrajzod és motivációs leveled a https ://florin.hrfelho.hu/allasajanlat/15/raktaros-munkatars-kecskemet linkre kattintva!

Egyéb adatok: Raktáros

Az álláshirdető cég: Malen Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Szállítmányozás / Logisztika