Mutassa meg ismerőseinek:

Területi képviselő

Referenciaszám: A218446

A Területi képviselő álláshirdetés részletei:

Vecsési székhelyű nagykereskedelmi cég keres területi képviselőt kelet magyarországi(7 megye) területre.
Feladatok:
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
• a területen lévő potenciális partnerek felkeresése és megszerzése
• rendelésfelvételek intézése
• reklamációk kezelése

Elvárások:
• B kategóriás jogosítvány (vezetési gyakorlattal rendelkező)
• számítógép felhasználói szintű ismerete(word, excel)
• jó kommunikációs képesség
• nagy teherbírás
Amit biztosítunk:
• mobiltelefon
• fiatalos csapat
• forgalom orientált fizetés

Telefon: 06 20 249 99 52

Egyéb adatok: Területi képviselő

A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR