Mutassa meg ismerőseinek:

Telemarketinges munka

Referenciaszám: A218433

A Telemarketinges munka álláshirdetés részletei:

Feladatok:

- Telefonos időpont egyeztetés
-Ügyfelek utánkövetése

Elvárások:

- Minimum középfokú végzettség
- Kiváló kommunikációs készség
- Határozottság
- Ügyfél - és szolgáltatás központú gondolkodásmód
- Monotónia - és stressztűrés
- Korábbi telefonos értékesítési / call centeres / pénzügyi területeken szerzett tapasztalatok előnyt jelentenek

Munkavégzés Helye: - Budapest

AMIT Kínálunk:

- 4 órában végezhető munka
- otthonról végezhető
- Hosszú távú munkalehetőség
- Rugalmas munkaidő beosztás
- Fix alapbér + korlátlan jutalék lehetősége

Jelentkezni önéletrajzzal a megadott e-mail címen keresztül lehet

Egyéb adatok: Telemarketinges munka

Az álláshirdető cég: Noémi
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Telekommunikáció