Mutassa meg ismerőseinek:

gyakorlott könyvelő

Referenciaszám: A218400

A gyakorlott könyvelő álláshirdetés részletei:

20 éves múltra visszatekintő, adótanácsadással egybekötött könyveléssel foglalkozó, magyar tulajdonú könyvelőiroda, keres főállású könyvelő munkatársat.
Feladatok:
• Gazdasági társaságok teljes körű könyvelési és adóbevallási feladatainak ellátása,
• Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Elvárások:
• Közgazdasági szakközépiskolai végzettség könyvelés szakon, statisztika szakon
• Legalább 5 év könyvelési területen szerzett átfogó gyakorlat,
• Ügyfélközpontú gondolkodás és munkavégzés,
• Önállóság, terhelhetőség, jó kommunikációs készség,
• Word és Excel felhasználói szintű ismerete.
Amit kínálunk:
• Stabil pénzügyi háttér, versenyképes bérezés,
• Kellemes munkakörnyezet, fiatalos csapat, rugalmas munkaidő,
• Folyamatos fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
• Budapest, XIV. kerület, Ilka utca
• A jelentkezéseket, szakmai tevékenységet bemutató fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével a novak.mariakukaccountplus.hu címen várjuk.

Egyéb adatok: gyakorlott könyvelő

Az álláshirdető cég: Countplus Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling