Mutassa meg ismerőseinek:

Ügyfélszolgálati munkatárs

Referenciaszám: A218386

Az Ügyfélszolgálati munkatárs álláshirdetés részletei:

Budaörsi PLATFORM építőanyag értékesítési áruházunk
Ügyfélszolgálati munkatársi
pozícióba keresi csapatának új tagját!

Az új munkatárs feladatai:
• Vevők udvarias, mosolygós és szakszerű kiszolgálása, informálása személyesen és telefon
• A vásárolt termékek számlázásának problémamentes lebonyolítása
• A házhozszállítás előkészítése (az ehhez szükséges adatok felvétele)
• Az áruház területén lévő információs felületek naprakészen tartása
• Az áruház más osztályainak segítése a problémamentes működés érdekében
• Pénztárkezelés

Az ideális jelölt:
• Több éves pénztárkezelési tapasztalattal rendelkezik
• Kedves és türelmes
• Jó probléma felismerő- és megoldó készsége van
• Eredményorientált szemléletű, munkavégzése gyors és precíz

Előnyt jelent:
• SAP ismeret
• Építőanyag ismeret

Amit nyújtunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria
• Forgalommal arányos prémium
• Jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye:
• Budaörs

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, várjuk önéletrajzát.

Egyéb adatok: Ügyfélszolgálati munkatárs

Az álláshirdető cég: Platform
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Ügyfélszolgálati munkatárs