Mutassa meg ismerőseinek:

Könyvelő

Referenciaszám: A218384

A Könyvelő álláshirdetés részletei:

A SIÓ-FRISS Kft. mérlegképes könyvelői vagy számviteli szakügyintézői végzettséggel, könyvelői csapatába
KÖNYVELŐ
munkakörbe, munkatársat keres.

Feladatok:
- bejövő számlák könyvelése
- forint- és deviza bank könyvelése
- folyószámlák és kompenzálások kezelése
- közösségi számlák ellenőrzése, könyvelése
- egyeztetés a partnerekkel
- információszolgáltatás a menedzsment és a társosztályok számára
Elvárások:
- SAP ismeret
- 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
- precíz munkavégzés
- számítógép készségszintű kezelése
- szakmai felkészültség
- csapatmunkára való képesség
Amit nyújtani tudunk:
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes fizetés
- határozatlan idejű jogviszony
Munkavégzés helye: Siófok, Május 1. u. 0306/30. hrsz.
Az önéletrajzokat 2015. október 7. napjáig várjuk.

Egyéb adatok: Könyvelő

Az álláshirdető cég: Sió-Friss Kft.
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling