Mutassa meg ismerőseinek:

Gépkezelő, operátor, betanított munka, Siófok

Referenciaszám: A218370

A Gépkezelő, operátor, betanított munka, Siófok álláshirdetés részletei:

Több évtizedes múlttal rendelkező Siófoki termelő céghez keresünk operátor és gépkezelő pozícióba munkavállalókat, több műszakos munkarendbe.
Feladat:

• Operátor: betanított tevékenység, összeszerelői feladatok
• Gépkezelő: Félautomata gépek kezelése, felügyelete, alapanyagok betöltése, legyártott termékek folyamatos ellenőrzése.
Elvárás:
• Megbízható, felelősségteljes munkavégzés
• 8 általános iskolai végzettség
Előny:
• Gyártás területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Ingyenes céges járat több településről
• Alapbér + pótlékok
• Béren kívüli juttatások
• 2 műszakos munkarend 8 órában
• Jó munkakörülmények
Hölgyek és Urak jelentkezését egyaránt várjuk!
Jelentkezni lehet önéletrajzzal vagy a 06/70/323-0001 telefonszámon.

Egyéb adatok: Gépkezelő, operátor, betanított munka, Siófok

Az álláshirdető cég: OPUS LKG
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Gépkezelő, operátor, betanított munka, Siófok