Mutassa meg ismerőseinek:

Webfejlesztő

Referenciaszám: A218357

A Webfejlesztő álláshirdetés részletei:

Dinamikusan növekvő, környezetvédelemhez kapcsolódó, angol székhelyű cég budapesti leányvállalatához IT területen, web-programozó tudással és referenciákkal rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok:
 Webes oldalak, modulok, alkalmazások és szoftverek elkészítése és tesztelése
 Programkód működésének különböző böngészőkre való optimalizálása
 Backend / Frontend
 Minőségi és nyomon követhető programozás
 Dokumentációk, specifikációk készítése

Amit kínálunk:
 Szakmai fejlődési lehetőség
 Nemzetközi szervezetben tapasztalatszerzés
 Megfelelés esetén versenyképes jövedelem
 Rengeteg kreatív feladat és kihívások
 Fiatal, rugalmas csapat
 Stabil hátterű cég
 Hosszútávú munkavégzés

Amit elvárunk:
 1-2 éves fejlesztői tapasztalat
 PHP, SQL nyelvek használata (magas szintű ismerete)
 Objektum-orientált programozási technológiák ismerete
 Angol nyelvtudás (társalgási és szakmai szinten)
 Nyitottság, rugalmasság, proaktív részvétel
 Jó együttműködési készség
 Szakmai elkötelezettség
 Böngésző független megoldások ismerete
 Precíz munkavégzés, feladatokra kiszabott határidők betartása

Előnyök:
 JavaScript, jQuery
 HTML / HTML5 és CSS
 Egyéb kelet-európai nyelv ismerete
 Egyéb programozási ismeretek
 Facebook- és Google API ismeret
 Opensource tartalomkezelők
 Androis és/vagy iOS alkalmazások fejlesztése
 Magas szintű matematikai ismeretek (algoritmusok, függvények)

Munkavégzés helyszíne:
Budapest, IX. kerület

Munkaidő
Bejelentett főállás, napi 8 órában

Egyéb adatok: Webfejlesztő

Az álláshirdető cég: Carbon Solutions Kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Informatika / Szoftverfejlesztés