Mutassa meg ismerőseinek:

termék koordinátor

Referenciaszám: A218356

A termék koordinátor álláshirdetés részletei:

Főbb feladatok:
 Gyártási folyamatok végigkísérése, a félkész- és késztermék ellenőrzése, utóműveletek elvégzése
 Alapanyagok beszerzése, kapcsolattartás az alapanyag ellátó cégekkel és a gyártókkal
 Készletgazdálkodás
 Kapcsolattartás a vevőkkel, a fuvarszervező céggel, kereskedőkkel
 Adminisztrációs feladatok precíz elvégzése
 Ad-hoc problémamegoldás

Elvárások:
 Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
 Számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
 Középfokú végzettség
 Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
 B" kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat
 Felelősségteljes, minőségtudatos munkavégzés

Amit kínálunk:
 Versenyképes jövedelem
 Fejlődési lehetőség
 Folyamatos kihívások

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Ha magadra ismertél és szívesen csatlakoznál hozzánk, küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled (nettó bérigény megjelöléssel).

Egyéb adatok: termék koordinátor

Az álláshirdető cég: Élelmiszer disztribútor cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés