Mutassa meg ismerőseinek:

Pénzügyi munkatárs

Referenciaszám: A218338

A Pénzügyi munkatárs álláshirdetés részletei:

Székesfehérvári Kft. gyakorlattal rendelkező Pénzügyi munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Feladatok:
beérkező számlák ellenőrzése és feldolgozása
kimenő számlák készítése
utalások kezelése
kapcsolattartás partnerekkel és pénzintézetekkel
kapcsolattartás és együttműködés a társaság könyvelő cégével
irattár kezelése

Munkakör betöltéséhez szükséges:
min. középfokú pénzügyi végzettség (felsőfok előnyt jelent)
min. 1-2 év pénzügyi tapasztalat
középfokú számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye: Székesfehérvár
A fényképpel ellátott önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Egyéb adatok: Pénzügyi munkatárs

Az álláshirdető cég: Székesfehérvári Kft.
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling