Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési munkatárs

Referenciaszám: A218325

Az Értékesítési munkatárs álláshirdetés részletei:

Ügyfelünk a világ 100 országában, 1000 irodában, több, mint 65 000 munkatárssal a világ vezető logisztikai szolgáltatóinak egyike.

ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRS - TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁS

Feladatok:

- Saját üzleti terv elkészítése a kitűzött célok eléréséhez;
- Új potenciális ügyfelek felkutatása (hideghívások, látogatás szervezése lebonyolítása);
- Meglévő ügyfélkörrel az üzleti növekedés elérése;
- Árajánlatok kiadása, nyomon követése;
- Ügyfélkapcsolat (hívás, vizit, ajánlatkiadás) rögzítése a vállalat CRM rendszerében (angol nyelven);
- Rendszeres kapcsolat tartása a társ osztályokkal;
- Munkaköréhez tartozó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség;
- Tengeri szállítmányozás értékesítési területen szerzett tapasztalat;
- Operatív szakmai háttér, tapasztalat;
- Tárgyalás szintű angol nyelvtudás – szóban és írásban;
- Magabiztos fellépés, jó megjelenés;
- Kiváló kommunikációs készség, pontosság.

Előnyök:

- Logisztikai/szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat;
- Német nyelvtudás.

Juttatások, ajánlat:

- Kellemes munkahelyi légkör;
- Hosszú távú munkalehetőség;
- Karrier lehetőség;
- Versenyképes fizetési csomag, ösztönző rendszer;
- Stabil háttér várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

- Országos

Egyéb információk:

- Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzzal ÉS nettó fizetési igény megadásával angol és magyar nyelven pályázzon!

Egyéb adatok: Értékesítési munkatárs

Az álláshirdető cég: Kuti Veronika
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés

Jelentkezés az állásra: Értékesítési munkatárs