Mutassa meg ismerőseinek:

Ingatlanreferens

Referenciaszám: A218307

Az Ingatlanreferens álláshirdetés részletei:

Ha többre vágysz...

Profi, gyakorlattal rendelkező ingatlanértékesítőknek ajánlunk egy olyan lehetőséget, amiben hosszú távon megtalálod a számításod. Legfontosabb célunk, hogy ügyfeleinknek minél magasabb színvonalon nyújtsuk a szolgáltatásokat. Ehhez a munkához az üzletkötők közül is csak a legjobbakat keressük!

Feladatok
• Az ügyfelek személyre szabott kiszolgálása, családias szemléletű, de professzionális közvetítés
• Új megbízások felvétele
• Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás

Elvárások
• Legalább 2 éves ingatlan értékesítési tapasztalat
• Bizonyíthatóan eredményes szakmai múlt
• Középfokú végzettség

Amit kínálunk
- Kiemelkedő kereseti lehetőség,
- Kellemes, családias munkahelyi légkör,
- Dinamikus, egymás munkáját támogató csapat
- Előrelépési lehetőség

Munkába állás kezdete: azonnal

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésedet, fényképes önéletrajzoddal jelentkezz. Kérdéseiddel kapcsolatban hívd a +36-30-689-3352 telefonszámot.

Egyéb adatok: Ingatlanreferens

Az álláshirdető cég: Király Sándor
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Értékesítés / Üzletfejlesztés