Mutassa meg ismerőseinek:

Területi képviselő

Referenciaszám: A218264

A Területi képviselő álláshirdetés részletei:

Cégünk, dinamikusan növekvő, prémium kategóriájú kézműves élelmiszert forgalmazó vállalat az egészséges életmód iránt érdeklődő, legalább 2 éves területi képviselői tapasztalattal rendelkező munkatársakat keres.

Feladatok:
o Meglévő és új ügyfelek keresése.
o A termék megismertetése a hazai és nemzetközi piacon.
o A tárgyalások önálló lefolytatása.
o Napi munkavégzés adminisztrációja.

Elvárások:
o Minimum középfokú végzettség.
o Átlagon felüli kommunikációs és tárgyalási képesség.
o Proaktív megjelenés, dinamikus és lendületes személyiség.
o Önálló munkavégzésre alkalmas kreatív személyiség.
o Legalább 2 év értékesítési tapasztalat.
o Jó problémamegoldó készség.
o Internet és MS Office felhasználó szintű ismerete.

Előnyt jelent:
o A piac ismeret és a kiterjedt kapcsolatrendszer.
o Üzleties megjelenés és határozott fellépés.

Amit kínálunk:
o Dinamikusan fejlődő, stabil hátterű vállalkozás.
o Felelősségteljes munkakör.
o Fiatal csapat, támogató munkatársi légkör.
o Munkavégzéshez szükséges eszközök.
o Bejelentés
o Alap+Jutalék
o Elvárás utáni 210 ezer FT fizetés/ hó/
o Céges telefon