Mutassa meg ismerőseinek:

titkárnő, irodai asszisztens

Referenciaszám: A218250

A titkárnő, irodai asszisztens álláshirdetés részletei:

Főbb feladatok:
• Általános, irodai adminisztratív teendők ellátása,
• Kollégák munkájának és az irodai ügymenet támogatása
• Kapcsolattartás a cég különböző csoportjaival,
• Telefonhívások kezelése, üzenetek, információk továbbítása,
• Ügyfelek fogadása, kiszolgálása, fogadások előkészítése, utómunkálatok elvégzése
• Határidős és ad hoc feladatok gyors és precíz elvégzése

Elvárások:
• Középfokú végzettség
• Pontosság, precizitás
• Kiváló kommunikációs és jó konfliktuskezelési képesség mind az ügyfelekkel, mind a munkatársakkal
• Rugalmasság a különböző típusú feladatok végzésében
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
• Kiváló gyors és gépírás
• Angol nyelv írásban és szóban kommunikációs szinten
• "B" kategóriás jogosítvány, gépjárművezetői gyakorlat

Amit kínálunk:
• Fiatalos, fejlődésre nyitott, elkötelezett csapat tagja lehetsz,
• Változatos feladatokban próbálhatod ki magad
• Versenyképes jövedelem,
• Teljes munkaidős állás

Amennyiben úgy gondolod hogy:
• Érdekel az egészséges táplálkozás témája,
• Szereted a változatos, sokszínű, megújuló munkát,
• Kifejezetten szeretsz emberekkel együtt dolgozni és gondoskodni róluk,
• Fontos számodra a saját és környezeted szépsége,

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Ha magadra ismertél és szívesen csatlakoznál hozzánk, küld el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled (nettó bérigény megjelöléssel).

Egyéb adatok: titkárnő, irodai asszisztens

Az álláshirdető cég: Élelmiszer disztribútor cég
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: titkárnő, irodai asszisztens