Mutassa meg ismerőseinek:

Telefonos ügyintéző-üzletkötő

Referenciaszám: A218191

A Telefonos ügyintéző-üzletkötő álláshirdetés részletei:

Munkatársakat keresünk miskolci call centerünkbe a következő munkakörbe:
telefonos ügyintéző-üzletkötő

Ne ijedj meg az üzletkötéstől, mert

• az ügyfelek felkeresése már rendelkezésre álló adatbázisból történik
• jól ismert és megbízható termékeket értékesítünk meglévő ügyfélkörben
• az üzletkötés kizárólag telefonon keresztül történik, nincs „házalás"
• fix alapbért kínálunk, így nem kell attól tartanod, hogy a hónap végén nem lesz fizetésed
• nem vállalkozói jogviszony
• törődünk a kollégáinkkal: szakmailag és az értékesítés területén profik készítenek fel a munkavégzésre, később pedig folyamatosan segítik a munkád

Várjuk a jelentkezésed, ha

• stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz - mert a United Call Centers Kft. ezt biztosítja
• szeretsz beszélni, kapcsolatot teremteni - mert egész nap beszélünk és beszélünk
• hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Mit várunk Tőled?

Lehetsz pályakezdő vagy „öreg róka”, tapasztalt vagy tapasztalatlan, kisgyermekes vagy nagygyermekes, megváltozott munkaképességű vagy nem, nekünk egy a lényeg:
könnyen teremts kapcsolatot, légy határozott és magabiztos, lelkes és kitartó, és amit tőlünk is elvársz - megbízható! Ezen kívül aktívan használd a számítógépet, rendelkezz felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel.

Mit kínálunk?

• határozatlan idejű munkaszerződést és hosszú távú együttműködést
• fix havi alapbért + értékesítési jutalékokat
• jól felszerelt, kulturált irodai környezetet
• tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető irodát Miskolc belvárosában
• alapos felkészítést és támogató vezetést
• teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzést hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenést

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük juttasd el önéletrajzod a következő címre: karrier.mc(kukac)unitedcallcenters.hu

Egyéb adatok: Telefonos ügyintéző-üzletkötő

Az álláshirdető cég: United Call Centers Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció

Jelentkezés az állásra: Telefonos ügyintéző-üzletkötő