Mutassa meg ismerőseinek:

Elektromos karbantartó

Referenciaszám: A218114

Az Elektromos karbantartó álláshirdetés részletei:

VILLANYSZERELŐ és szívesen szerel gyártógépeket?
Ha ez felkeltette az érdeklődését, akkor van egy lehetőség Ön számára!

Ügyfelünk egy világszerte működő flexibilis csomagolóanyagokat, technikai fóliákat és termékkomponenseket előállító nemzetközi vállalat.

Feladatok:

- Nyomdagépek, extrúderek, tasakkészítő gépek, kasírozó gépek, görgősvágó gépek folyamatos futásának biztosítása;
- A gépek, berendezések folyamatos elektronikus / mechanikus fejlesztése;
- Az időszakos karbantartási tervek teljesítése.

Elvárások:

- Villanyszerelői végzettség;
- Gyakorlat hajtásvezérlésű gépek szerelésében gyártógépekben;
- Elektromos kapcsolási rajzok olvasásának ismerete;
- Frekvenciaszabályozás, szervomotoros hajtások, továbbá egyenáramú vezérléstechnika ismerete.

Előnyök:

- Termelővállalatnál szerzett tapasztalat

Juttatások, ajánlat:

- Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás, szakmai kihívás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

- Pest megye

Egyéb információk:

- Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal pályázzon!

Egyéb adatok: Elektromos karbantartó

Az álláshirdető cég: Beck & Partners Kft,
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés

Jelentkezés az állásra: Elektromos karbantartó