Közvilágítási Üzemeltető Munkatárs_Kaposvár- 2 fő Szerelőpáros

Referenciaszám: A218042

A Közvilágítási Üzemeltető Munkatárs_Kaposvár- 2 fő Szerelőpáros álláshirdetés részletei:

A közvilágítási szektorban tevékenykedő piacvezető cég, közvilágítási üzemeltető munkatársakat (2 fő szerelőpárost) keres Dél-Dunántúli, Kaposvári/Marcali/Nagykanizsai vagy környéki régióközponttal, a régióba tartozó településeken történő munkavégzéshez:

Főbb feladatok:

Közvilágítási lámpatestek üzemidejű javítása közvilágítási üzemi időszakban
Feszültség alatt kisfeszültségű közvilágítási készülékek, lámpatestek cserélése
Csatlakozó szerelési munkálatokat végzése
Időszakos felülvizsgálat, tisztítás elvégzése
Kapcsolattartás ügyfelekkel és illetékes kollégákkal
Felhasznált anyagok, eszközök nyilvántartása, készletvezetés
Javítási határidők betartása
Közvilágítási hibakezelő számítógépes rendszer használata, talált hibák rögzítése, javított hibák lezárása, nem javíthatóság esetén illetékes kollégák felé történő visszajelzés
Munkaterv és munkalapok készítése

Elvárások:

Releváns szakirányú végzettség (minimálisan villanyszerelő szakmunkás)
Legalább 4 éves szakmai tapasztalat közvilágítás és/vagy 0,4 KV-os hálózat szerelésben
Érvényes B kategóriás jogosítvány, magabiztos vezetési gyakorlat
Alapszintű számítógépes ismeretek, hajlandóság számítógép, elektronikus levelezés használatára és a számítógép használatához szükséges képességek fejlsztésére
Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

KIF-FAM bizonyítvány megléte
Emelőgép kezelői bizonyítvány (kosaras gépjárműre)

Amit a cég ajánl

Versenyképes fizetés
Cafeteria juttatás

Munkavégzés helye: a társaság érdekeltségi körébe tartozó régiós települések.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy végzettségeit és egyes munkahelyein a főbb feladatait is tartalmazó fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra csatolt mellékletként Word vagy PDF file-ban.

Egyéb adatok: Közvilágítási Üzemeltető Munkatárs_Kaposvár- 2 fő Szerelőpáros

Az álláshirdető cég: Közvilágítás
A munkavégzés helye: Somogy megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Közvilágítási Üzemeltető Munkatárs_Kaposvár- 2 fő Szerelőpáros