TERÜLETI KÉPVISELŐ Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Referenciaszám: A217929

A TERÜLETI KÉPVISELŐ Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye) álláshirdetés részletei:

Passion4Work személyzeti tanácsadó cég keres gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. számára munkatársat Északkelet-Magyarország területére az alábbi pozícióra:

TERÜLETI KÉPVISELŐ
Északkelet-Magyarország
(Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Feladatok:

• Nemzetközi és hazai hálózatok üzleteinek látogatása
• Akciók betárgyalása, rendelések felvétele
• Bolti szintű akciók szervezése
• Kihelyezések és a bolti teendők strukturált végrehajtása
• Új vevőkapcsolatok kialakítása
• Adminisztratív feladatok, felmérések végzése

Elvárások:

• Minimum középfokú szakmai végzettség
• Minimum 2 év Tapasztalat FMCG szektorban, ital kategóriában
• Erkölcsi bizonyítvány
• Hazai lánc régiók korábbi kezelése
• Regionális vevők ismerete
• Területi ismeretek
• Élő kapcsolatrendszer
• Jó kommunikációs készség
• Jó tárgyaló- prezentációs készség
• MS Office felhasználói szintű ismerete
• B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

• Nemzetközi multinacionális vállalatnál szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan növekvő cég
• Fiatalos, lendületes csapat
• Kereskedelmi rendszer irányításával járó szakmai kihívás
• Lehetőség a stratégiai elképzelések megvalósítására
• Munkavégzéshez szükséges eszközök: vállalati autó, mobiltelefon, számítógép
• Versenyképes jövedelem
• Alapbéren felül teljesítményarányos juttatás (bónusz)

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs leveleket a pozíció pontos megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2015.10.22 -ig várjuk.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól!

Egyéb adatok: TERÜLETI KÉPVISELŐ Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)

Az álláshirdető cég: Hell Energy Magyarország Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: TERÜLETI KÉPVISELŐ Északkelet-Magyarország (Borsod-Abaúj-Zemplén megye)