Mutassa meg ismerőseinek:

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Referenciaszám: A217884

A Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába! álláshirdetés részletei:

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe
van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt.
Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti
lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.
Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden
ügyfelünk, akikért dolgozunk. e

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító megbízott stratégiai partnere Értékesítési csoportvezető
pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:
Saját értékesítési csoport létrehozása, vezetése és fejlesztése,
Új pénzügyi tanácsadók toborzása és kiválasztása,
Értékesítési és ügyfélmegtartási tervek megvalósítása,
Tanácsadók szakmai fejlesztése, beillesztési programjuk működtetése,
Tanácsadók értékesítési tevékenységének motivációja és koordinációja,
Meetingek, prezentációk megtartása, illetve megszervezése,
Adminisztrációs feladatok.

Amit kínálunk:

Egyedi vállalkozásfejlesztési támogatás
Központi személyes támogatás értékesítés és toborzás-kiválasztás területén
E-learninges oktatási rendszer
Modern technikai eszközökkel és technológiával támogatott értékesítés
Kiemelkedő teljesítményarányos jövedelem
Vezetői szakmai és motivációs rendezvényeken való részvétel
Teljes körű termékpaletta (banki, biztosítási, nyugdíj-, illetve lakástakarék pénztári termék)

Az álláshoz tartozó elvárások:
Min. 1 év biztosítási, banki vagy befektetési területen szerzett értékesítési tapasztalat
Hatósági /PSZÁF, MNB) végzettség, vagy diploma
Pozitív életszemléletű, dinamikus személyiség
Etikus magatartás
Gyorsan, rugalmasan reagál a változó környezetre
Rendszerben gondolkodó, célorientált személyiség
Nyitottság az új technológiák alkalmazására
Határozott, következetes vezetői stílus

Küldd el fényképes Önéletrajzod
a lenti e-mail címre!

Egyéb adatok: Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az álláshirdető cég: Vezető
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Bank / Biztosítás / Befektetés

Jelentkezés az állásra: Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!