Mutassa meg ismerőseinek:

területi értékesítési képviselő

Referenciaszám: A217883

A területi értékesítési képviselő álláshirdetés részletei:

Cégcsoportunk sokoldalú, a piacon elismert, kiemelten magas színvonalú szakmai és vevő centrikus beszállítók termékeivel és szolgáltatásaival foglalkozik.

Országos képviseletünk fejlesztéséhez a különböző üzletágakba olyan jelentkezőt várunk, aki szeretné megalapozni a hosszú távú elképzeléseit. Akivel szerződést kötünk, területi kizárólagosságot és kiemelt jövedelem csomagot kap.

Dinamikusan fejlődő kereskedelmi rendszerünkbe országosan keresünk

munkatársat.

Feladatok:

- Fő feladata a vállalat stratégiai üzletágainak megfelelő szolgáltatások értékesítése
- Meglévő ügyfelek terv szerinti látogatása, kapcsolattartás
- Üzleti tárgyalások előkészítése, lefolytatása
- Ügyfélkör bővítése, új kapcsolatrendszer kiépítése
- Személyre szabott értékesítési terv teljesítése
- Megrendelések megvalósulásának biztosítása és szervezése
- A piac változó igényeinek figyelemmel kísérése, a szaksajtó követése

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

- Minimum középfokú végzettség (érettségi)
- Hatékony kommunikációs képesség, mások meghallgatásának a képessége
- Felhasználó szintű számítógépes ismeret
- B kategóriás jogosítvány, kezdetben saját autó
- Talpraesettség, határozottság, vállalkozó szellem
- Eredményorientáltság
- Strukturáltság időben és térben, jó szervezőképesség, határidők betartása
Pályakezdők jelentkezését és szívesen fogadjuk!
Munkatársainkat a sikeres és eredményes munkavégzéshez képzésekkel segítjük.

Előny:

- Felsőfokú végzettség
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Területi kizárólagosság
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Pozícióváltási lehetőség cégen belül (szakértő, vezető pozíció)
- Foglalkoztatás jellege (munkaviszony vagy vállalkozó) és a munkavégzés ideje rugalmas, a munkatárssal történő megegyezés alapján

A munkavégzés helye:

Országosan, megyei régiókban és Budapest.

Egyéb adatok: területi értékesítési képviselő

Az álláshirdető cég: NOBYSCO KFT
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: területi értékesítési képviselő