Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesitési/Kereskedelmi képviselő

Referenciaszám: A217880

Az Értékesitési/Kereskedelmi képviselő álláshirdetés részletei:

Modern felfogású, öntapadó címkék gyártásával foglalkozó romániai cég vagyunk. Hozzáértésünknek és megbízhatóságunknak köszönhetően a hazai piaca legnagyobb, flexo technológiát alkalmazó címkegyártó nyomdájává váltunk.

SUNIMPROF-ROTTAPRINT elkötelezett,
Értékesítési / Kereskedelmi képviselő – Magyarország
(teljes munkaidős állás) munkatársat keres.

Elvárások:
• Értékesítési területen szerzett tapasztalat – minimum 2 év
• Felsőfokú végzettség
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek – Microsoft Office
• Idegen nyelv ismerete
• A román nyelv ismerete
• Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
• Kezdeményezőkészség és jó szervező képesség
• Rugalmasság, őszinteség és precizitás
• Fejlődésre és új ismeretek elsajátítására való hajlam
• Eredmény- és sikerorientáltság
• Önálló munkavégzés
• Teherbíró képesség és kitartás
• Ügyfélorientált
Munkakör leírása:
• A cég szolgáltatásainak és teljes termékskálájának értékesítése. A cég gyártási üzletágának bővítése. Az értékesítési tervezetben meghatározott szempontok szerinti felelősségteljes munkavégzés.
• Az üzleti kapacitás növelése és az ügyfélkör szélesítése. A meglévő partnerekkel való minőségi kapcsolattartás és új ügyfelekkel való pozitív kapcsolatok létrehozása.
• Az értékesítési folyamat nyomon követése a megrendelések felvételétől az ügyfelekkel kötött szerződések alapján történő kifizetésekig.
Amit kínálunk:
• Karrierlehetőség egy meghatározó piaci szereppel rendelkező cégnél
• Versenyképes fizetés
• Európai szintű munkakondíciók
• Szolgálati autó, laptop, telefon
SUNIMPROF NYOMDAIPARI KFT
1025 BUDAPEST, PEST
Magyarország

Egyéb adatok: Értékesitési/Kereskedelmi képviselő

Az álláshirdető cég: Sunimprof Kft.
A munkavégzés helye: országos
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesitési/Kereskedelmi képviselő