Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítő azonnali kezdéssel

Referenciaszám: A217878

Az Értékesítő azonnali kezdéssel álláshirdetés részletei:

Üzletkötők,Értékesítők. Figyelem!!!
Ezt a lehetőséget keresitek!!!

Prémiumkategóriás Belvárosi irodánkba értékesítő pozícióba munkatársakat keresünk, azonnali kezdéssel.
Feladatok:
- Tárgylások lébonyolítása
- Az eredmények kiértékelése
- Teljes körű tájékoztatás a lehetőségekről, termékekről.
- Szerződések megkötése

Elvárások:
- Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
- Ügyfél orientált hozzáállás
- Üzleties, megnyerő külső
- Határozott és kitartó személyiség

Előny:
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
- Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:
- Hosszútávú, stabil munkahely
- Extra magas kereseti lehetőség
- Egy műszakos munkarend (8 óra)
- Exkluzív irodai környezet
- Gyors betanítás, továbbképzési lehetőségek

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát e-mail címre, a pozíció megnevezésével együtt!

Egyéb adatok: Értékesítő azonnali kezdéssel

Az álláshirdető cég: Rli
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Marketing / Média / Kreatív / PR

Jelentkezés az állásra: Értékesítő azonnali kezdéssel