Mutassa meg ismerőseinek:

KÖNYVELŐ

KÖNYVELŐ

Referenciaszám: A217863

A KÖNYVELŐ álláshirdetés részletei:

Passion4Work személyzeti tanácsadó cég keres gyorsan mozgó fogyasztási cikkek (FMCG) területén az energiaital szektorban piacvezető, gyártással és kereskedelemmel foglalkozó Hell Energy Magyarország Kft. számára munkatársat miskolci irodájába az alábbi pozícióra:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

• Számviteli és adóhatósági ellenőrzésekben aktív részvétel
• A magyar szabályok szerinti adó, statisztikai és pénzügyi jelentések elkészítése
• Költség- és bevételelemzés, cash-flow kimutatás, mérlegkimutatás összeállítása
• Folyamatos jelentés a menedzsment felé
• A számviteli folyamatok hatékony működésének támogatása
• Az előírások és a jogszabályi változások folyamatos figyelemmel kísérése
• Belső szabályzatok elkészítése és naprakészen tartása
• Éves zárás megszervezése és lebonyolítása

Elvárások:

• Felsőfokú végzettség számviteli/gazdasági területen
• Minimum 3-5 éves hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
• Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált)
• Kiváló kommunikációs készség
• Jó problémamegoldó képesség
• Megbízható, precíz, önálló proaktív személyiség
• Táblázatkezelő (excel, libreoffice) felhasználói szintű kezelése

Előnyt jelent:

• SAP FI/CO modul felhasználói szintű ismerete
• Angol nyelvtudás
• "B" típusú vezetői engedély

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Kedvező szakmai továbbfejlődés
• Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
• Azonnali munkakezdés

A fényképes, név alapján elnevezett önéletrajzokat, motivációs levelet a pozíció megnevezésével és bruttó bérigény feltüntetésével 2015.10.21-ig várjuk.

Felhívjuk a pályázók szíves figyelmét, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékig megfelelő jelölteket áll módunkban kiértesíteni a toborzás és kiválasztás egyes szakaszairól.

Egyéb adatok: KÖNYVELŐ

Az álláshirdető cég: Hell Energy Magyarország Kft.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Könyvelés / Pénzügy / Kontrolling