Mutassa meg ismerőseinek:

GYORSÉTTERMI PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A217781

A GYORSÉTTERMI PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

A reptéren működő Burger King csapatba, új

kollegát keresünk

Feladatok:
• Tájékoztatja a vásárlókat a napi akciókról, menükről
• Kiegészítő termékeket ajánl “up-selling”-el
• Felüti a vásárolt termékeket a pénztárgépbe
• Tisztán tartja a pultot és mukaterületét
• Hatékonyan együttműködik a hátér-konyhai csapattal

Elvárások:
• Jó teherbírás, pörgős, csapatban dolgozni szerető személyiség
• Pénztárgépkezelési tapasztalat előnyt jelent
• Alapfokú angolnyelv-tudás előnyt jelent
• Korai műszakkezdés vállalása
Amit kínálunk:
• Lehetőség nyelvgyakorlásra
• Egyedi, a Liszt Ferenc Reptéren belüli munkakörnyezet, jó csapat
• Stabil bejelentett munkahely, műszakpotlékokkal és gyorséttermi bérpótlékkal

Munkavégzés helye:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbány Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)
Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
várjuk önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a e-mailon vagy a 06 1/296 3513 -as faxszámra.

Kezdeni azonnal lehe, diákok jelentkezését is várjuk!

Egyéb adatok: GYORSÉTTERMI PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: GYORSÉTTERMI PÉNZTÁROS