Mutassa meg ismerőseinek:

PULTOS - PÉNZTÁROS

Referenciaszám: A217779

A PULTOS - PÉNZTÁROS álláshirdetés részletei:

A 18. kerületben a Liszt Ferenc Reptéren belül működő kávézókba, étermenkbe keresünk gyakorlott

kollegát azonnali munkakezdéssel

Feladatok:
• Vendégek pulton keresztül történő kiszolgálása,
• Italok készítése (kávégép kezelése), hideg-meleg szendvicsek, péksütemények illetve egyéb élelmiszerek kínálása, árusítása
• Az eszközök, gépek folyamatos tisztán tartása
• Pénztárgép kezelése,
• Árukészlet töltés, árurendelés

Elvárások:
• Vendéglátós szakmai gyakorlat, vendéglátós végzettség előnyt jelent
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs készség, kedves, barátságos személyiség
Munkavégzés helye, ideje:

Budapest, Liszt Ferenc Repülőtér (megközelítés a Kőbánya Kispestről induló 200E-s reptéri busszal)

Ha úgy érzed, hogy szeretnél egy fiatal és lendületes csapat tagja lenni, akkor
Várjuk önéletrajzodat e-mailon, vagy a 06 1/296 3513 -as faxszámra.

Egyéb adatok: PULTOS - PÉNZTÁROS

Az álláshirdető cég: SSP Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka