Mutassa meg ismerőseinek:

ELEKTROMŰSZERÉSZ

Referenciaszám: A217769

Az ELEKTROMŰSZERÉSZ álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi munkakörbe keresünk kollégát:
Feladatok:
• Megelőző karbantartás, meghibásodáskor a gépek szerelése
• Gépek folyamatos rendelkezésre állásának biztosítása, üzemzavar elhárítása
• Gépek és eszközök karbantartása, műszaki állapotuk ellenőrzése
• A munkakörhöz kapcsolódó dokumentumok elkészítése

Elvárások:
• Releváns szakirányú végzettség (Elektroműszerész)
• Minimum 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előny
• Folyamatos három műszakos munkarend vállalása (beosztás szerint hétvégi munkavégzéssel)
• Pontosság, precizitás
• Önállóság

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás

További információk: Munkavégzés helye: Budapest XXI. Kerület, Dunavarsányi Ipari Park
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: ELEKTROMŰSZERÉSZ

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés