Mutassa meg ismerőseinek:

Röntgengépkezelő

Referenciaszám: A217768

A Röntgengépkezelő álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi pozícióba keresünk kollégát:
Röntgengépkezelő (Roncsolásmentes anyagvizsgáló)

Feladatok:
• Alumínium alkatrészek roncsolásmentes vizsgálata
• Próba és sorozatgyártás ellenőrzése
• Röntgenképek kiértékelése
• Jelentések készítése
• Röntgenberendezés kezelése, karbantartása

Elvárások:
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Alumínium alkatrészek gyártásában szerzett tapasztalat
• Műszaki, vagy fémipari végzettség
• Sugárvédelmi vagy RT végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria csomag
• Egészségpénztári hozzájárulás
• Nyelvtanulási lehetőség
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Dunavarsány, Ipari Park

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: Röntgengépkezelő

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Pest megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés