Mutassa meg ismerőseinek:

ANYAGVIZSGÁLÓ

Referenciaszám: A217767

Az ANYAGVIZSGÁLÓ álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Feladatok:
• Roncsolásos és roncsolás mentes anyagvizsgálatok és mérések
• Peremezési és kiszakításos vizsgálatok elvégzése
• Keménységmérés
• Csiszolatok készítése, kiértékelése
• Első mintához szükséges anyagvizsgálatok jegyzőkönyvének elkészítése

Elvárások:
• Műszaki középfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Terhelhetőség
• Pontosság és precizitás
• 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: ANYAGVIZSGÁLÓ

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Biztonság / Vagyonvédelem