Mutassa meg ismerőseinek:

KARBANTARTÁS SZERVEZŐ

Referenciaszám: A217766

A KARBANTARTÁS SZERVEZŐ álláshirdetés részletei:

A FÉMALK ZRT. 25 éve meghatározó szereplője az autóiparnak. A vállalat alaptevékenysége elsősorban az autóipar részére nyomásos alumínium öntvények előállítása. A FÉMALK Zrt. közvetlen beszállítója a BMW, a Volkswagen és a Porsche autógyáraknak, 2013-ban pedig az év "magyar beszállítója” díjat nyerte el.
www.femalk.hu

Az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

Feladatok:
• Vállalkozásnál működő gépek folyamatos felülvizsgálata,
• Felülvizsgálattal kapcsolatos külső/belső megrendelések intézése

Elvárások:
• Felsőfokú gépészmérnök végzettség
• Autocad program ismerete
• Műszaki angol/német kommunikációképes nyelvtudás
• Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat legalább 1-3 év
• B kategóriás jogosítvány
• Jó problémamegoldó készség
• Pontos, precíz önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria, egészségpénztári hozzájárulás
• Stabil nagyvállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest XXI. Kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát.

Egyéb adatok: KARBANTARTÁS SZERVEZŐ

Az álláshirdető cég: Fémalk Zrt.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Gyártás / Termelés