Mutassa meg ismerőseinek:

Értékesítési munkatárs

Referenciaszám: A217749

Az Értékesítési munkatárs álláshirdetés részletei:

Székesfehérváron működő, egyedi fém és faipari szerszámok tervezésével, gyártásával és javításával foglalkozó megbízónk számára keresünk „Értékesítő” munkakörbe munkatársnőket.

Feladatok:
• A cég szolgáltatásainak értékesítése
• Új vevők felkutatása
• Meglévő partnereinkkel való rendszeres kapcsolattartás
• A vevői igények felmérése
• Riportok, visszajelzések, statisztikák készítése
• Önálló munkavégzés

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség, vagy műszaki területen szerzett munkatapasztalat
• Hasonló területen szerzett releváns tapasztalat
• Határozott, magabiztos fellépés, kiváló kapcsolatteremtő készség
• Nagy munkabírás, utazási hajlandóság (belföldön)
• B kategóriás jogosítvány
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
• Székesfehérvári, vagy környékbeli lakóhely

Amit megbízónk kínál:
• Versenyképes bérezés (alapbér + bónusz)
• Cégautó (próbaidő után) és telefon
• Változatos szakmai feladatok
• Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő vállalatnál
• Szakmai fejlődési lehetőség professzionális környezetben

Munkavégzés helye:
• Székesfehérvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát kérjük, küldje az "Értékesítési munkatárs" pozíció feltüntetésével a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Értékesítési munkatárs

Az álláshirdető cég: Passion 4 Work
A munkavégzés helye: Fejér megye
Álláskategória: Kereskedelem

Jelentkezés az állásra: Értékesítési munkatárs