Mutassa meg ismerőseinek:

Retail manager

Referenciaszám: A217726

A Retail manager álláshirdetés részletei:

RETAIL MANAGER
Vezető szépségipari cég Retail Manager-i pozicióba keres vezetői tapasztalattal rendelkező munkatársat. (felsővezetői pozíció).
Feladatok, :
-Üzletlánc koordinálása és vezetése
-Kommunikációs és értékesítői trainingek vezetése
-üzletek,dolgozók statisztikájának elkészítése,jelentése

Elvárások:

-határozott,energikus személyiség
-vezetői attitűd
-eredményorientáltság,proaktivitás,precizitás
-igényes, ápolt megjelenés
-terhelhetőség
-legalább alapfokú angol nyelvtudás
-értékesítésben szerzett tapasztalat előny
-Felsőfokú Angol nyelvtudás
Amit kínálunk:
-Kompetitív juttatások
-Előrelépési lehetősegek
-Exkluzív munkakörnyezet
Amennyiben felkeltette érdeklődését a hirdetésünk várjuk fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre:

Egyéb adatok: Retail manager

Az álláshirdető cég: New Cosmetics Line kft
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció