Mutassa meg ismerőseinek:

Termelési asszisztens

Referenciaszám: A217717

A Termelési asszisztens álláshirdetés részletei:

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely 42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg 600 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok
• Napi, heti, havi termelési eredmények rögzítése, monitorozása, adminisztrációja
• Termelési eredmények elemzése, napi, heti, havi kimutatások készítése
• Beszámolók, prezentációk, oktatási anyagok készítése
• Gyártási tervvel kapcsolatos feladatok
• Termelési dokumentációk készítése és folyamatos frissítése
• Jelentések továbbítása a részlegek felé
• Beosztások és egyéb termelési file-ok karbantartása
Elvárások
• Középfokú végzettség
• MS Office programok magasszintű ismerete (Excel és excel makrók, Powerpoint, Outlook)
• Alapfokú angol nyelvtudás
• Rugalmasság
• Megbízhatóság, pontos, precíz munkavégzés
• Monotonitás tűrés
• Csapatszellem
• Műszaki környezetben szerzett tapasztalat

Ajánlatunk
- attraktív kompenzációs csomag
- fiatal és dinamikus csapat
- modern munkakörnyezet
- a munkahely megközelítése céges busszal

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk a megadott e-mail címre.
Web: www.bosal.com
Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43. Tel: +36 76 500530

Egyéb adatok: Termelési asszisztens

Az álláshirdető cég: Bosal Hungary Kft.
A munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye
Álláskategória: Gyártás / Termelés