Mutassa meg ismerőseinek:

Öntödei operátor

Referenciaszám: A217666

Az Öntödei operátor álláshirdetés részletei:

Feladatok:
- általános öntödei feladatok ellátása (alapanyag készítés, olvadék kezelés, berendezések kezelése)
- szalagfűrésszel történő munkavégzés egyedi darabok és kissorozatú minták pontos méretre fűrészelése
Elvárások:
- középiskolai végzettség
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- jó kézügyesség és jó látás
- precíz munkavégzés, megbízhatóság
Amit kínálunk:
- határozatlan idejű munkaviszony
- bejelentett bruttó bérezés
- teljes munkaidejű foglalkoztatás
- hosszútávú munkalehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes, részletes önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Egyéb adatok: Öntödei operátor

Az álláshirdető cég: Aluinvent Zrt.
A munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka