Mutassa meg ismerőseinek:

Call centeres

Referenciaszám: A217660

A Call centeres álláshirdetés részletei:

A Renteasy.hu járműbérléssel foglalkozó portál
call centeres
munkatársat keres
Feladatok:
- kimenő hívások kezdeményezése,
- új ügyfelek telefonon történő megkeresése, értékesítő munkatársak részére időpont egyeztetése
- a hívások teljes körű adminisztratív ügyintézése,
- Értékesítés-támogatás.
Elvárások:
- Call centeres munkakörben eltöltött min. 1 év!
- Megbízható, agilis munkaerő
- Kreativitás, fogalmazás készség
- Jó modor, ügyfélorientált hozzáállás
- Problémamegoldó hozzáállás
- Magas szintű számítógépes ismeretek
- Gépírástudás!
- Pontos, precíz munkavégzés
- Cég imázs növelése és lojalitás
- Kitartás
Előnyök:
- Telefonos ügyfélszolgálati vagy ügyintézői tapasztalat
- Azonnal munkakezdési lehetőség
- Járműipari ismeretek, tapasztalatok
- Több műszak vállalása
- Munkavégzés helye: Budapest VIII. kerületében
Amit kínálunk:
- Hatékony, gyors betanítás
- Jó csapat
- Hosszú távú munkalehetőség
- Bérezés: Fix+jutalék
Információk a cégről:
A Renteasy egy olyan gyorsan fejlődő, innovatív cég, amely egész Európát behálózó járműipari szolgáltatásaival egyedülálló portált üzemeltet.
Ha szeretsz emberekkel foglalkozni, szervezni, intézkedni, problémákat megoldani, kreatív vagy és jól kommunikálsz telefonon, akkor csatlakozz csapatunkhoz! Mi megbecsüljük, és érdemeidnek megfelelően jutalmazzuk munkádat!
Fényképes önéletrajzodat várjuk!

Egyéb adatok: Call centeres

Az álláshirdető cég: Renteasy.hu Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Asszisztencia / Adminisztráció