Mutassa meg ismerőseinek:

Vízvezeték szerelő és lakatos munkakörök

Referenciaszám: A217624

A Vízvezeték szerelő és lakatos munkakörök álláshirdetés részletei:

Ajkai épületgépészeti cég részére keresünk munkavállalókat vízvezeték szerelő és lakatos munkakörbe.
Feltételek:
• Középfokú szakirányú végzettség
Előnyt jelent:
• 1-2 év szakmai tapasztalat
Amit kínálunk:
• Hosszú távú munkalehetőség
• Szakmai fejlődés lehetősége
• Versenyképes jövedelem
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, a pozíció megjelölésével küldje el az önéletrajzá.
Érdeklődni lehet a +36/70-610-0064 telefonszámon.

Egyéb adatok: Vízvezeték szerelő és lakatos munkakörök

Az álláshirdető cég: OPUS LKG
A munkavégzés helye: Veszprém megye
Álláskategória: Szakmunka / Fizikai munka

Jelentkezés az állásra: Vízvezeték szerelő és lakatos munkakörök