Mutassa meg ismerőseinek:

Animátor-játékmester

Referenciaszám: A217579

Az Animátor-játékmester álláshirdetés részletei:

Keressük jövőbeli animátor-játékmester munkatársunkat, a következő feltételekkel:

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Munkakör leírása: Lézerharc játékok előkészítése és levezetése, ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok, a pályák és a felszerelések rendben tartása.

Munkaidő: teljes beosztásban. (pályánk hétvégén is nyitva van, ezért hétvégi munkavégzéssel is!!!)

Elvárások: Jó kommunikációs készség, emberközpontú beállítottság, középfokú angol nyelvtudás, pontosság, precíz és igényes munkavégzés. Legyen képes csapatban dolgozni, a kollégákkal együttműködni. A rá bízott feladatokat végezze lelkiismeretesen, és 100 százalékosan.

Előny: Felsőfokú végzettség, hasonló területen szerzett tapasztalat, több idegen nyelv ismerete, informatikai vagy műszaki képzettség.

Egyéb adatok: Animátor-játékmester

Az álláshirdető cég: MÁK 99 Kft.
A munkavégzés helye: Budapest
Álláskategória: Egyéb